ALUPROF Konsumenckim Liderem Jakości 5-lecia
ALUPROF Konsumenckim Liderem Jakości 5-lecia

Standard dnia 27-06-2016

Miło nam poinformować, że firma Aluprof została uhonorowana prestiżową nagroda Konsumenckiego Lidera Jakości 5-lecia w kategorii: profile i systemy aluminiowe. Nagroda jest potwierdzeniem wiodącej pozycji naszej firmy wśród innych dostawców tego typu wyrobów, a także niegasnącego zaufania ze strony klientów i wykonawców.

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 5-lecia to nagroda uznaniowa przyznawana w oparciu o opinie odbiorców. Zebrano je w ciągu ostatnich pięciu lat w trakcie badań przeprowadzonych w ogólnopolskim programie konsumenckim. Zdaniem respondentów, biorących w nich udział, ALUPROF wyróżnia przede wszystkim: rozpoznawalność, łatwość montażu i konkurencyjne ceny. Konsumenci wskazali ją także jako firmę dostarczającą na rynek produkty najwyższej jakości.

O tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości 5-lecia ubiegać mogli się jedynie wielokrotni laureaci Złotego Godła, wyłonieni w oparciu o opinie użytkowników oraz inwestorów. Decydująca była także częstotliwość wskazań marki w kategoriach takich, jak: najlepsza jakość, najlepsza relacja ceny do jakości oraz najczęstsze wykorzystanie.

nim.

czytaj więcej ...

ZAMÓW POMIAR!

Zwymiarujemy Twój budynek lub pomieszczenie, pokażemy próbki produktów i przygotujemy wycenę.


JESTEM ZAINTERESOWANY