Nowości

Sprawdź nową ofertę

 

Nowość - Pergola V
Nowość - Pergola V

Standard dnia 09-02-2023

Pergola V ZiiiP to system przeciwsłoneczny składający się z lekkiej konstrukcji aluminiowej z dwoma słupami i ruchomym zadaszeniem. System jest napędzany elektrycznie, rura nawojowa rozwija i zwija tkaninę poprzez taśmę prowadzoną w rolkowym systemie napinania. Konstrukcja, przeznaczona do montażu przyściennego, złożona jest z elementów z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej. Wykorzystanie modułowej stopy słupa daje możliwość łączenia modułowego wielu systemów.

Napęd elektryczny zapewnia pełny komfort obsługi. Rozwijanie i zwijanie systemu sterowane jest zdalnie, przebiega szybko i cicho. Napęd elektryczny umożliwia zastosowanie automatyki pogodowej oraz systemu typu Smart Home.

Pergola V ZiiiP chroni przed nadmiarem promieni słonecznych, ale daje także możliwość całkowitego „otwarcia przestrzeni”. Użytkownik korzysta z promieni słonecznych i swojej strefy wypoczynkowej na własnych warunkach.

Żaluzje fasadowe Z90 - montaż Tarnów
Żaluzje fasadowe Z90 - montaż Tarnów

Standard dnia 27-02-2019

Jak widać ostatnio żaluzje fasadowe grają pierwsze skrzypce w nowoczesnych domach. W poniższej realizacji zostały zamontowane żaluzje Z90 w kolorze szary antracyt.

Pergole
Pergole

Standard dnia 27-02-2019

Pergole już naszej ofercie!

 

czytaj więcej ...

ZAMÓW POMIAR!

Zwymiarujemy Twój budynek lub pomieszczenie, pokażemy próbki produktów i przygotujemy wycenę.


JESTEM ZAINTERESOWANY