Zamów pomiar

Wypełnij poniższy formularz, aby umówić się na pomiar:

*Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Interprof z siedzibą w Tarnowie (adres: Kochanowskiego 10, 33-100 Tarnów) moich danych osobowych w zakresie opisanym w powyższym formularzu (w tym podane: imię, nazwisko, poczta elektroniczna) w celach marketingowych, w szczególności w celu przygotowania i przedstawienia (przesłania) informacji handlowych, ofert, reklam, prowadzenia analiz marketingowych oraz na przekazanie ich innym podmiotom. *Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od Interprof z siedzibą w Tarnowie (adres: Monopolowa 6, 33-100 Tarnów) na podany w powyższym formularzu adres poczty elektronicznej, informacji handlowych w szczególności ofert handlowych, reklam, materiałów promocyjnych dotyczących produktów i usług spółki lub podmiotów z nią współpracujących.
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INERPROF s.c. Monika Pilch-Jarek, Jakub Jarek z siedzibą w Tarnowie, ul. Kochanowskiego 10, 33-100 Tarnów w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi ponadto prawo dostępu do moich danych osobowych oraz do ich edytowania.
Informujemy iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest INERPROF s.c. Monika Pilch-Jarek, Jakub Jarek z siedzibą w Tarnowie, ul. Kochanowskiego 10, 33-100 Tarnów, adres e-mail: biuro@interprof.pl, tel. 14 627 31 34. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać w celach marketingowych, na podstawie art. 6 RODO. Administrator powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest zbieranie danych statystycznych i analizowanie ruchu na stronie internetowej. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat, do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Ponadto, przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne. Nie jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a mogącą pojawić się konsekwencją ich nie podania będzie jedynie brak odpowiedzi na zapytanie ze strony Administratora. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji i przetwarzanie danych jest niezbędne do zawarcia lub wykonania przyszłej umowy między Panią/Panem a Administratorem, a ponadto opiera się na Pani/Pana wyraźnej zgodzie, co następuje. Ponadto informujemy, iż nasza strona internetowa https://interprof.pl wykorzystuje narzędzia Google Analytics oraz Google Adwords. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na wykorzystywanie swoich danych przez narzędzia Google, możecie Państwo skorzystać z opcji ich blokowania po wejściu na stronę internetową https://tools.google.com/dlpage/gaoptout